KURUMSAL


HAKKIMIZDA


30 yılı aşkın engin deneyimiyle kaliteyi prensip edinen Liza Perde, perde sektörünün önde gelen sayılı ve saygın markalarındandır. Klasik, Luxury, Yüksek tavanlı perdeler ve Yatak örtülerinde yaptıkları başarılı, zarif ve kendinden söz ettiren işlerle Türkiye’yi gururla yurt içinde ve yurt dışında temsil etmektedir.

Liza Perde olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Sizin her türlü ihtiyacınızı eksiksiz ve kusursuz karşılamak bizim yegane önceliğimiz ve prensibimizdir.

Konaklama ve ulaşım ihtiyaçlarınızdan başlayarak işin tamamlanmasına kadar bütün süreçle büyük bir ihtiyat ve özenle ilgileniyoru. Sizleri ailemizden biri gibi ağırlıyoruz. Dünyanın her yerinden edindiğimiz referanslarla ulaştığımız geniş ağı büyütmeye devam ediyoruz.

Butik perde tasarım konseptinde fark yaratmış olmanın dışında Liza Perde olarak yatak örtülerinde, plise perde modellerinde ve ev dekorasyonunda yerli ve yabancı birçok ev sahibine, otele ve kurumsal firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız. Bu başarımızı titiz, özenli, rafine bir zevke sahip ve kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyen ekibimize borçluyuz.


TurkeyEnglishSaudi Arabia